Pacov 2010  … máááš to zaaretovaný??!

Pacov 2010

O víkendu 19.června se členové VK Pardubice zúčastnili, tak jako každoročně, Pacovského okruhu. Tuto akci, která je určena pouze pro motocykly, pořádá klub AMK Pacov. V letošním ročníku se na start postavilo přes 80 strojů všech věkových kategorií. Po příjemném pátečním večeru, následoval program od 9:00 na pacovském náměstí, po poledni odstartovali na trať první jezdci. Počasí nám přálo, teplota oscilovala kolem 20 stupňů.

“ … máš to zaaretovaný??!“

Novinkou letošního ročníku byla možnost utvořit týmy, složené z 3 účastníků. VK Pardubice postavil na start celkem 4 týmy. Prezident tým (ve složení David Říha, Ondřej Kučera, Pavel Macík) obsadila celkově 2. místo a tým Pardubické šipky (ve složení Petra Kučeova, Pavlína Veselá a František Štumr) obsadil výborné 3. místo.

Fotky z Pacova – 1.díl

Fotky z Pacova – 2.díl

V jezdcích skončili na 1. místě v kategorii C – Ondřej Kučera, v kategorii E na 1. místě Karel Bartošek, a dále hezká 4. místa – Petra Kučerová (D) a František Štumr (E).

Pacovský okruh se opět povedl a tak nezbývá než poděkovat pořadatelům a těšit se na další ročník 🙂