X. Pacovský okruh 2011

Pacovsky_okruh_2011

Řekneme-li u nás v klubu Pacov – je většině motocyklových členů jasné, o co se jedná. Letošní ročník byl pro kolegy z Pacova jubilejní X. a hned na úvod nutno podotknout, že vydařený. Pořadatelé při organizaci pouze objednali menší várku slunečného počasí, než by bylo záhodno, ale na atraktivitě akce to nic neubralo. Letošních 31 km absolvovala pardubická výprava v počtu 19ti členů, čímž jsme na letošním ročníku dosáhli jedné z největších účastí členů našeho klubu.

Fotky jsou k nahlédnutní zde

Kromě výborné účasti jsme letos dosáhli na řadu dobrých umístění! V kategorii E do r. 1960 obsadil 1. místo Jirka Kozák, hned v závěsu na 3. skončil Karel Bartošek. V kategorii D (do r. 1945) se dobře umístili Vratislav Knittel na 2 místě a Pája Veselá na 3. místě. Kategorii C (do r 1930) letos ovládli kolegové z Nepomuku. Chuť jsme si spravili 2. místem poháru družstev, které obsadil tým dědků.

Pořadatelé letos zaslouží poděkování za organizaci i za pohodovou atmosféru, která Pacovský okruh každoročně provází. Na přesrok se těšíme už teď!